Kolaboratívne roboty Techman

TM5 / TM12 / TM14

Kolaboratívny šesťosý robot, ktorý má štandardne integrovaný šikovný kamerový systém, má bezkonkurenčnú opakovateľnosť už od ± 0,05 mm a intuitívny spôsob nastavenia.

OPAKOVATEĽNOSŤ TM5 ±0,05 mm TM12/14 ±0,1 mm
DOSAH 700 / 900 / 1100 / 1300 mm
NOSNOSŤ 4 / 6 / 12 / 14 kg
TM5 700 TM5 700
TM5 900 TM5 900
TM 12 TM 12
TM 14 TM 14

Bystrý

Vstavaný inteligentný vizuálny systém

Obrovským technologickým prielomom pre TM Robot bola dokonalá integrácia vizuálneho systému s hardvérovým a softvérovým vybavením. Už nemusíte strácať čas skúmaním neznámych a komplikovaných vizuálnych súčiastok ako predtým. Potrebujete iba TM robot, ktorý to zvládne všetko za vás.

MODEL ROBOTICKÉHO VIDENIA

Systém videnia TM Robot získal uznanie od mnohých výrobcov robotov. Funkcie, ktoré poskytuje, zahŕňajú párovanie totemov, polohovanie objektov, režim vylepšenia obrazu, identifikáciu čiarového kódu a rozlíšenie farieb. Tieto diverzifikované funkcie boli integrované do riadiaceho systému TM Flow Robot. Úlohy pre robota môžete jednoducho navrhnúť nastavením krokov.

KOMPLETNÁ VIZUÁLNA "PICK & PLACE" VÝUKA ZA 5 MINÚT

V kombinácii s manuálnou výukou TM Robot a vstavaného inteligentného vizuálneho systému môžete dokončiť pick & place výučbu za 5 minút. A to aj bez skúseností s programovaním.


Jednoduchý

Renovácia používateľského rozhrania

V minulosti bolo priemyselné rozhranie vždy komplikované a ťažko pochopiteľné. Začiatky bývali vždy zložité a frustrujúce pre začiatočníkov. Od teraz však už nemusíte čeliť obťažnosti programovania. TM-Flow zobrazí každý modul nástroja graficky, takže môžete jednoducho pomocou tabletu, smartphonu alebo počítača začať programovať úlohy pre robota. Vďaka tomu môžete rýchlo začať vytvárať skutočné prostredie spolupracujúce s hlavným strojom.

Robota učíte sami

Ak ukážete robotovi cestu raz, jeho vynikajúca vyučovacia funkcia dokáže sama dokončiť výučbu trasy. TM Robot vykoná svoju činnosť v súlade s vašou trasou a pozíciou.

BEZBOLESTNÉ UČENIE A ĽAHKÝ ŠTART

TM Robot je inovatívny systém s optimalizovaným používateľským rozhraním a zjednodušeným programovacím procesom. V ére rýchlej výmeny informácií dúfame, že môžete rýchlo využiť najnovšie technológie a pochodovať s TM Robotom k veku Industry 4.0.


Bezpečný

OBMEDZENIE SILY 150N

Tento robot spĺňa bezpečnostné požiadavky pre spoluprácu ľudí a robotov, ako je uvedené v ISO 10218. Keď sa robot zrazí s objektom, je detekovaný senzorom a okamžite sa zastaví, aby ochránil osobnú bezpečnosť.

VYTVÁRANIE BEZPEČNÉHO PROSTREDIA PRE SPOLUPRÁCU

Pri navrhovaní systému TM Robot bola bezpečnosť považovaná za najdôležitejšiu. Hardvér a softvér boli niekoľkokrát testované, aby zabezpečili, že bezpečnosť pre TM Robot je za všetkých okolností prvou prioritou.

PRACOVNÉ PROSTREDIE BEZ OBÁV

TM Robot bol vybudovaný s inovatívnou technológiou, ktorá integruje robotické riadenie s bezpečnostným sledovaním. V súlade s tým bolo vybudované efektívne prostredie spolupráce.


Joomla SEF URLs by Artio

je registrovanou značkou spoločnosti ZLÍN ROBOTICS s.r.o.

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
+420 573 034 358

ZLÍN ROBOTICS s.r.o.
K Teplinám 619, 76315 Slušovice, Česká republika.
CRN: 06594727, VAT Reg. No .: CZ06594727
Spoločnosť zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu v Brne, spisová značka C103090

Odber noviniek

Zaregistrujte svoju e-mailovú adresu k pravidelnému odberu aktuálnych informácií z nášho webu