Systém managementu kvality

Systém manažmentu kvality ZLÍN ROBOTICS® je riadený v súlade s medzinárodnou normou ISO9001:2015, podľa ktorej bola naša spoločnosť v roku 2020 certifikovaná. Zhoda s požiadavkami normy ISO9001:2015 je každoročne overovaná prestížnou organizáciou TÜV SÜD.

Certifikát kvality našej spoločnosti je zverejnený TU.

V súlade s kontextom organizácie a strategickými zámermi firmy vyhlásilo vedenie spoločnosti ZLÍN ROBOTICS® Politiku kvality smerujúcu k neustálemu zlepšovaniu systému manažmentu kvality ak trvalej orientácii na spokojných zákazníkov a zamestnancov.

Politika kvality našej spoločnosti je zverejnená TU.

ZLÍN ROBOTICS® vyžaduje pevné zásady pre dodržiavanie pravidiel, ktoré platia naprieč celou spoločnosťou a chránia dôveru našich zákazníkov a ďalších zainteresovaných strán. Etický kódex ZLÍN ROBOTICS® je záväzný dokument, ktorý vyjadruje mravné princípy, stanovuje pravidlá správania a jednania pre našich pracovníkov a spolupracovníkov. Cieľom etického kódexu ZLÍN ROBOTICS® je deklarovať vôľu jej konateľov dodržiavať túto normu správania v dennej praxi a vzťahoch s ostatnými subjektmi vytvárajúcimi podnikateľské prostredie, a prispieť tak ku kultivácii podnikateľského prostredia a prehlbovaniu transparentnosti a partnerstva.

Etický kodex našej spoločnosti je zverejnený TU.

Joomla SEF URLs by Artio

je registrovanou značkou spoločnosti ZLÍN ROBOTICS s.r.o.

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
+420 573 034 358

ZLÍN ROBOTICS s.r.o.
K Teplinám 619, 76315 Slušovice, Česká republika.
CRN: 06594727, VAT Reg. No .: CZ06594727
Spoločnosť zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu v Brne, spisová značka C103090

Odber noviniek

Zaregistrujte svoju e-mailovú adresu k pravidelnému odberu aktuálnych informácií z nášho webu