Naša vízia

Chceme sa stať uznávanými špecialistami v oblasti robotiky a jej priemyselnej integrácie. Chceme zákazníkom ponúknuť profesionálnu službu, servis a technickú podporu a sprístupniť im tak naše jedinečné technológie.

O nás

ZLIN ROBOTICS® je špecialista na priemyselnú automatizáciu a robotizáciu. Firma vznikla z vývojového oddelenia firmy TNS SERVIS, kde sa od roku 2011 uskutočnilo viac ako 40 prípadov priemyselnej automatizácie a robotizácie. Skúsenosti z realizovaných projektov boli prenesené do stále rastúceho tímu. Naše know-how nám dovoľuje riešiť širokú škálu projektov pre zákazníkov nielen z elektronického priemyslu, ale aj automotive, či ďalších odborov. Zameriavame sa nielen na samotnú realizáciu projektu, ale jednou z kľúčových činností je priniesť do procesu efektívnu racionalizáciu a celkovú návratnosť investície do automatizácie.

 

Kariéra

Ak Ťa zaujímajú najmodernejšie robotické technológie, fandíš českým technologickým spoločnostiam a láka Ťa pracovať v menšom dynamickom tíme, budeme radi,Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

NAŠI DODÁVATELIA

Zákazníkom sa snažíme ponúkať špičkové stroje a služby. Preto spolupracujeme s dodávateľmi a výrobcami svetových značiek, ktorých máme overených, ktorí ponúkajú inovatívne produkty, špičkovú kvalitu a predovšetkým tiež podporu pre náš región.

Ak sa chcete stať našim dodávateľom a ponúkate inovatívny komponent alebo technológiu relevantnú pre náš odbor automatizácie a robotizácie, spojte sa s našim nákupným oddelením.

Pneumatika / Chápadlá:

Riadiace systémy:

Simulačný software:

Autonómne mobilný roboti AMR:

Kamerové systémy a laserové skenery:

Mikroodporové zváranie:

Ultrazvukové zváranie:

Zváranie MIG / MAG, TIG:

Dávkovacie systémy:

Flexibilní podávací technologie:

Bezpečnosť:

Letovanie:

Joomla SEF URLs by Artio

je registrovanou značkou spoločnosti ZLÍN ROBOTICS s.r.o.

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
+420 573 034 358

ZLÍN ROBOTICS s.r.o.
K Teplinám 619, 76315 Slušovice, Česká republika.
CRN: 06594727, VAT Reg. No .: CZ06594727
Spoločnosť zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu v Brne, spisová značka C103090